Czym się zajmuję

Późną jesienią 2008 roku obroniłam dyplom z wyróżnieniem w pracowni („Projektowanie Grafiki Wydawniczej”) prof. Stanisława Łabęckiego na wydziale artystycznym AHE w Łodzi i uzyskałam tytuł mgr sztuki. Zdobyte wykształcenie pozwoliło mi rozwinąć skrzydła jako projektant graficzny i uzmysłowiło jak potężnym narzędziem wyrażania jest projektowanie graficzne.

Od ponad 14 lat specjalizuję się w projektowaniu grafiki wydawniczej (wydawnictwa wszelkiego rodzaju: książki, czasopisma, katalogi, albumy itp.), jako grafik prasowy/layouter, ale również w grafice reklamowej oraz systemach identyfikacji graficznej. Praca jako grafik to nie tylko mój sposób na życie. Projektowanie sprawia mi przyjemność i satysfakcję, co powoduje, że do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Dzięki wysokiej wrażliwości estetycznej, niekonwencjonalnego podejścia do świata, kreatywności, świeżego i nowoczesnego spojrzenia na design, każdy projekt to dla mnie nowe wyzwanie i niesamowita przygoda.

Aktualnie, stale współpracuję między innymi z: wydawnictwem Trafalgar Square Books, Biznes Inspiracje Ewa Rot-Buga

Wcześniej współpracowałam z: wydawnictwem Baroque Horse International Magazine, Świat Koni, Koński Targ, Araby Horse Magazine.

Oraz: ArtVip, Łaski Dom Kultury, Klinika Lavish KIN by Krzysztof Pilarek (Atelier Hair Design), Infosys, klub/kawiarnia Scenografia w Łodzi, Agata Meble, MalAgi, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, Parszywa Wrak Race, Ptak Fashion City, Sante, Sembella, Elite Social Club Whisky Bar & Cigar Lounge w Łodzi, Helvetia, Klinika Urody Jean Baptiste.